Strážnická 20, 323 00 Plzeň, IČ: 49774930
tel.: 776842160, 608876699
E–mail: sc.marathon.plzen@seznam.cz nebo ing.sroubek@email.cz
25.07.2015 ::

Zlatá pětka Emila Zátopka 24.7.2015 : Vítězem osmého ročníku běžeckého závodu na 5 000 m ZLATÁ PĚTKA EMILA ZÁTOPKA , který se uskutečnil v pátek 24.července na atletickém stadionu ASK Slavia Praha , se stal Jan HOSTIČKA z Prahy 6 časem 16:45,15 min. Na 2.místě doběhnul Jaroslav DRAŽAN z ASK Slavia Praha časem 16:50,67 min. a na 3.místě skončil Pavel MICHNA z TJ Slavoj Frýdek -Místek časem 16:58,74 min.. V kategorii žen zvítězila Lenka HARAMULOVÁ z Prahy 5 časem 20:53,61 min.. Na 2.místě doběhla Michaela Dimitriadu ( Sportovní chůze Praha ) časem 21:19,89 min. a na 3.místě doběhla Judita Dražanová ( KC Příbram ) časem 21:29,39 min . . Raritou závodu byla účast Jiřího Soukupa , kterému bylo 30.června neuvěřitelných 88 let !! Výsledky ovlivnilo teplé počasí , i když oproti loňskému roku bylo o 8°C méně - " jen " 30 °C a bylo polojasno . Ze 145 přihlášených se na start pětky postavilo 84 mužů , 2 žáci a 1 žákyně a 28 žen , což je velmi pěkná účast , vzhledem k tomu že se běželo v pátek, tedy v pracovní den . Podrobnější výsledky naleznete na www.cipovacasomira.cz , www.marathonplzen.cz a www.zlaty-tyden.cz . Vlastimil Šroubek manažer ZZT

Sponzored & hosted by: Ján Fačkovec