Rožmitál - Březnice - Rožmitál pod Třemšínem

               ROŽMITÁL  -   BŘEZNICE
www.rozmitalptr.cz/ob_behrb.htm   (zaslal Jan Flaks)

  Celkové  výsledky 50. ročníku silničního běhu na 10 km dne 16. 4. 2006.

Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 29 Fekl Daniel 31,31 A 78 DUKLA Praha
2 9 Skalský Roman 32,33 A 75 AC Mar. Lázně
3 55 Minařík Petr 32,41 A 76 AK Zlín
4 408 Dúbravčík Zdeněk 32,48 B 64 AC Mar. Lázně
5 44 Michálek Michal 33,00 A 73 Sokol Mělník
6 36 Douda Jan 33,04 A 78 TTK SLavia VŠ Plzeň
7 403 Petronjuk Viktor 33,14 B 60 TJ ČZU Praha
8 405 Jansa Jiří 33,18 B 66 Sokol Písek
9 414 Popuška Josef 33,37 B 62 AC Kladno
10 41 Paták Pavel 33,51 A 71 TRI KLUB Praha
11 33 Vlček Jaroslav 34,02 A 69 BANÍK Stříbro
12 404 Šroubek Vlastimil 34,08 B 61 SC MARATHON Plzeň
13 423 Švarc Petr 34,29 B 66 TRI KLUB Příbram
14 416 Koprnický Kamil 34,40 B 66 AC TRIAL
15 1 Slepička Pavel 34,44 A 72 MK Žebrák
16 2 Rumpík Viktor 34,48 A 88 LOKO Beroun
17 422 Fux Stanislav 34,54 B 58 LOKO Beroun
18 402 Raboch Ivan 35,01 B 66 MK Žebrák
19 424 Reitinger Petr 35,11 B 64 KTP Tábor
20 509 Korytár Ján 35,26 C 52 AC FALCON Rokycany
21 25 Karas Tomáš 35,27 A 67 TRI KLUB Příbram
22 12 Brunát Vlastimil 35,36 A 71 Zbůch
23 418 Škarda Milan 35,39 B 63 MC Srbice
24 37 Suchánek Petr 35,44 A 72 AC Obora Hvězda
25 43 Mráz Václav 35,47 A 83 Sokol Mělník
26 27 Buchvaldek Marek 35,49 A 71 Sokol Písek
27 72 Kypta Tomář 36,04 A 85 SLAVIA VŠ Plzeň
28 30 Filipčík Miroslav 36,30 A 73 SKI Strakonice
29 71 Nový Lukáš 36,51 A 76 Příbram
30 412 Pavlica Petr 36,52 B 63 ŠSK Újezd nad Lesy
31 406 Rada Petr 37,10 B 64 AC OBORA PRAHA
32 420 Švirk Robert 37,23 B 65 YORK TEAM
33 407 Jindra David 37,29 B 60 AC Obora Praha
34 61 Maleček Martin 37,49 A 75 Žižkovský Tygři
35 417 Kocian Vít 38,01 B 61 Podbrdský SKI KLUB
36 415 Šika František 38,06 B 59 AC TRIAL Plzeň
37 42 Kasík Václav 38,08 A 75 TK Březnice
38 506 Kovárník Stanislav 38,09 C 48 AC Obora Hvězda
39 31 Branžovský Josef 38,12 A 87 Stará Voda
40 53 Jeřábek Tomáš 38,18 A 80 ASK SLAVIA Praha
41 62 Sajdl Martin 38,19 A 81 Žižkovský Tygři
42 410 Vlasák Petr 38,21 B 63 HO Př.Vědy Praha
43 68 Nový Jaroslav 38,30 A 76 Sokol Březnice
44 4 Šroubek Vlastimil 38,37 A 92 AK ŠKODA Plzeň
45 65 Splítek Mikuláš 38,45 A 87 Příbram
46 13 Máška David 39,19 A 82 MMM Březnice
47 425 Turek Jiří 39,20 B 62 MK Žebrák
48 505 Roubík František 39,36 C 56 Čerčany
49 45 Bernard Vladimír 40,01 A 71 Sokol Mělník
50 54 Vostrovský Libor 40,12 A 82 Spartak Rožmitál
51 67 Štika František 40,22 B 62 Březnice    
52 504 Pour Svatopluk 40,56 C 52 Slavoj Obecnice
53 50 Muzika Karel 41,01 A 80 MMM Březnice
54 512 Westrmaier Jiří 41,02 C 53 SK Kolová
55 38 Žid Marek 41,03 A 81 Příbram
56 501 Gregor Antonín 41,07 C 52 Kaplice
57 411 Holan Martin 41,11 B 63 TJ LIGA 100 Praha
58 63 Oračko Radek 41,14 A 77 AK START K.Vary
59 28 Nohýnek Stanislav 41,17 A 83 Marila Příbram
60 23 Václavík Jiří 41,37 A 86 TJ SOKOL Dobříš
61 15 Zárybnický Martin 42,11 A 83 KTVS PF JČU
62 419 Kříž Vladimír 42,13 B 58 Podbrdský SKI KLUB
63 8 Baron Michal 42,23 A 72 Praha
64 409 Dvořák Ladislav 42,33 B 62 BKV OSTRAVA Dubina
65 514 Mucha Petr 42,43 C 47 Sokol Kobylisy
66 604 Hlusička Josef 42,49 D 38 LIGA 100 Praha
67 64 Rejzek Jiří 42,59 A 75 Holoubkov
68 20 Schlegel Petr 43,04 A 84 ASPV Březnice
69 224 Engel Pascal 43,05 A 92 NTV - SNR
70 56 Mach Zbyněk 43,10 A 70 Příbram
71 609 Janový Petr 43,49 D 45 AC TRIAL Plzeň
72 606 Svoboda Jan 44,15 D 43 SK Sporting Příbram
73 14 Zárybnický Jiří 44,18 A 76 Bike CLUB Brdy
74 46 Štika Dušan 44,19 A 72 Březnice
75 22 Szabo David 44,29 A 70 TJ SOKOL Dobříš
76 21 Náprstek Štěpán 45,09 A 77 Příbram
77 603 Putschogl Jaroslav 45,29 D 39 Sokol Písek
78 508 Navrátil Josef 45,43 C 49 SK Strančice
79 66 Havelka Vít 46,00 A 93 Spartak Příbram
80 19 Nekolný Pavel 46,01 A 74 KLUB Želva
81 608 Hrstka Miroslav 46,02 D 46 TJ Sokol Jesenice
82 401 Houdek František 46,07 B 66 Spartak Rožmitál
83 507 Kuncl Franta 46,13 C 50 SKI KLUB Příbram
84 601 Holík Vlastimír 46,25 D 43 Liga100 Praha
85 52 Mašek Zdeněk 46,30 A 82 Spartak Rožmitál
86 421 Olbert Tomáš 46,52 B 64 TJ Oravská Lesná SR
87 17 Tuháček Lukáš 46,55 A 91 Březnice
88 610 Milfait Jiří 47,06 D 41 YORK TEAM
89 513 Smrž Vlastimil 47,07 C 55 Příbram
90 39 Zárybnický Jan 47,31 A 78 BIKE KLUB Brdy
91 221 Burger Moritz 47,40 A 90 NTV - SNR
92 34 Nohýnek Lukáš 47,53 A 82 Devils Příbram
93 6 Stehlík Ondřej 48,04 A 80 Spartak Rožmitál
94 18 Kos Vojtěch 48,19 A 75 KLUB Želva
95 533 Nohýnek Stanislav 48,25 C 55 SPARTAK Rožmitál
96 60 Beilicke Sebastian 48,46 A 78 WERNIGERODE
97 35 Sedláček Jan 48,59 A 79 Příbram
98 413 Vosátka František 49,13 B 58 Praha
99 234 Carl Arne 49,26 A 90 NTV - SNR
100 16 Harant Václav 49,33 A 71 Březnice
101 237 Grohringer Julina 50,15 A 91 NTV - SNR
102 59 Jiřička Tomáš 50,24 A 77 Ústí n.L       
103 702 Gaman Jaroslav 50,32 E 35 AVANTI Havířov
104 605 Fuchs Bedřich 50,41 D 44 TJ SOKOL Dobříš
105 532 Zeithaml Ladislav 50,44 C 47 Spartak Rožmitál
106 70 Salkovič Tomáš 50,51 A 84 Březnice
107 701 Mikoláš Václav 50,57 E 34 KČT Žatec
108 32 Bílý Jakub 51,20 A 78 JEHUDA SK TJ
109 705 Matzner Karel 51,35 E 29 M-TEAM
110 40 Křivda Filip 51,42 A 79 Plzeň
111 7 Jeníček Michal 52,38 A 84 Spartak Rožmitál
112 49 Šedivý Rastislav 53,44 A 72 Březnice
113 223 Schauzu Timo 53,48 A 89 NTV - SNR
114 510 Malý Jaroslav 54,23 C 51 SK Tochovice
115 230 Germer Marko 54,51 A 94 NTV - SNR
115 233 Schulz Maximilian 54,51 A 95 NTV - SNR
117 47 Červenka Jakub 55,57 A 75 Spartak Hořovice
118 238 Schulz Philip 57,09 A 91 NTV - SNR
119 602 Kněžourek Josef 57,30 D 39 MK Žebrák
120 57 Pavrovský Tomáš 57,37 A 86 Příbram
121 611 Kolář Václav 57,43 D 40 AVC Praha
122 58 Janota Martin 58,31 A 85 Příbram
123 511 Sedlák Boris 59,32 C 49 AVC Praha
124 607 Skalička Jiří 60,56 D 42 Příbram
125 226 Wustefeld Klaus 62,08 A 94 NTV - SNR
126 228 Keller David 62,09 A 94 NTV - SNR
127 232 Pyka Tim-Linus 65,38 A 93 NTV - SNR
127 229 Horns Maximilian 65,38 A 93 NTV - SNR
127 236 Brandes Felix 65,38 A 94 NTV - SNR
130 703 Pacner Ivan 69,53 E 26 SABZO
131 69 Salkovič Ladislav 74,32 A 84 Březnice
132 704 Hladík Karel 75,15 E 25 Baník Příbram
133 612 Domanský Ivo 77,13 D 38 AVC Praha
134 503 Sládek Ladislav DISKVL. C 49 Sokol Písek
134 48 Mašek Petr DISKVL. A 83 TTK SLAVIA VŠ
134 222 Lehman Joel DISKVL. A 92 NTV - SNR
134 227 Carl Timo DISKVL. A 94 NTV - SNR
Počet závodníků 137
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 308 Radová Lenka 35,14 Z 79 AC Škoda Plzeň
2 301 Petronjuková Mirka 39,17 Z 87 AC Kovošrot Praha
3 304 Havlová Petra 39,45 Z 76 Praha
4 311 Rabasová Hana 40,21 Z 87 AC FALCON Rokycany
5 314 Mališová Karla 41,16 ZV 60 USK Praha
6 303 Grycová Petra 41,32 Z 87 AC Kovošrot Praha
7 317 Rejmonová Jana 46,31 Z 83 Žižkovský Tygři
8 316 Muziková Markéta 46,33 Z 82 MMM Březnice
9 225 Brathauer Constanze 47,39 Z 92 NTV - SNR
10 309 Groulíková Markéta 48,35 Z 79 Plzeň
11 318 Součková Helena 49,49 ZV 62 SK Tochovice
12 307 Šroubková Marta 50,27 ZV 61 SOKOL Plzeň
13 306 Ročňáková Miloslava 50,54 ZV 45 VŠSK Brandýs n.L.     
14 313 Matoušková Jana 52,02 Z 68 Příbram
15 312 Bartošová Dáša 53,58 ZV 58 Spartak Rožmitál
16 305 Hájková Soňa 59,54 Z 69 Zvole
17 231 Pedersen Majlena 65,38 Z 95 NTV - SNR
17 235 Lohr Lisa 65,38 Z 92 NTV - SNR
Počet závodníků 18
               ROŽMITÁL  -   BŘEZNICE
Výsledky dle kategorií 50. ročníku silničního běhu na 10 km dne 16. 4. 2006.
Kategorie A - muži do 39 let:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 29 Fekl Daniel 31,31 A 78 DUKLA Praha
2 9 Skalský Roman 32,33 A 75 AC Mar. Lázně
3 55 Minařík Petr 32,41 A 76 AK Zlín
4 44 Michálek Michal 33,00 A 73 Sokol Mělník
5 36 Douda Jan 33,04 A 78 TTK SLavia VŠ Plzeň
6 41 Paták Pavel 33,51 A 71 TRI KLUB Praha
7 33 Vlček Jaroslav 34,02 A 69 BANÍK Stříbro
8 1 Slepička Pavel 34,44 A 72 MK Žebrák
9 2 Rumpík Viktor 34,48 A 88 LOKO Beroun
10 25 Karas Tomáš 35,27 A 67 TRI KLUB Příbram
11 12 Brunát Vlastimil 35,36 A 71 Zbůch
12 37 Suchánek Petr 35,44 A 72 AC Obora Hvězda
13 43 Mráz Václav 35,47 A 83 Sokol Mělník
14 27 Buchvaldek Marek 35,49 A 71 Sokol Písek
15 72 Kypta Tomáš 36,04 A 85 SLAVIA VŠ Plzeň
16 30 Filipčík Miroslav 36,30 A 73 SKI Strakonice
17 71 Nový Lukáš 36,51 A 76 Příbram
18 61 Maleček Martin 37,49 A 75 Žižkovský Tygři
19 42 Kasík Václav 38,08 A 75 TK Březnice
20 31 Branžovský Josef 38,12 A 87 Stará Voda
21 53 Jeřábek Tomáš 38,18 A 80 ASK SLAVIA Praha
22 62 Sajdl Martin 38,19 A 81 Žižkovský Tygři
23 68 Nový Jaroslav 38,30 A 76 Sokol Březnice
24 4 Šroubek Vlastimil 38,37 A 92 AK ŠKODA Plzeň
25 65 Splítek Mikuláš 38,45 A 87 Příbram
26 13 Máška David 39,19 A 82 MMM Březnice
27 45 Bernard Vladimír 40,01 A 71 Sokol Mělník
28 54 Vostrovský Libor 40,12 A 82 Spartak Rožmitál
29 50 Muzika Karel 41,01 A 80 MMM Březnice
30 38 Žid Marek 41,03 A 81 Příbram
31 63 Oračko Radek 41,14 A 77 AK START K.Vary
32 28 Nohýnek Stanislav 41,17 A 83 Marila Příbram
33 23 Václavík Jiří 41,37 A 86 TJ SOKOL Dobříš
34 15 Zárybnický Martin 42,11 A 83 KTVS PF JČU
35 8 Baron Michal 42,23 A 72 Praha
36 64 Rejzek Jiří 42,59 A 75 Holoubkov
37 20 Schlegel Petr 43,04 A 84 ASPV Březnice
38 224 Engel Pascal 43,05 A 92 NTV - SNR
39 56 Mach Zbyněk 43,10 A 70 Příbram
40 14 Zárybnický Jiří 44,18 A 76 Bike CLUB Brdy
41 46 Štika Dušan 44,19 A 72 Březnice
42 22 Szabo David 44,29 A 70 TJ SOKOL Dobříš
43 21 Náprstek Štěpán 45,09 A 77 Příbram
44 66 Havelka Vít 46,00 A 93 Spartak Příbram
45 19 Nekolný Pavel 46,01 A 74 KLUB želva
46 52 Mašek Zdeněk 46,30 A 82 Spartak Rožmitál
47 17 Tuháček Lukáš 46,55 A 91 Březnice
48 39 Zárybnický Jan 47,31 A 78 BIKE KLUB Brdy
49 221 Burger Moritz 47,40 A 90 NTV - SNR
50 34 Nohýnek Lukáš 47,53 A 82 Devils Příbram
51 6 Stehlík Ondřej 48,04 A 80 Spartak Rožmitál
52 18 Kos Vojtěch 48,19 A 75 KLUB želva
53 60 Beilicke Sebastian 48,46 A 78 WERNIGERODE
54 35 Sedláček Jan 48,59 A 79 Příbram
55 234 Carl Arne 49,26 A 90 NTV - SNR
56 16 Harant Václav 49,33 A 71 Březnice
57 237 Grohringer Julina 50,15 A 91 NTV - SNR
58 59 Jiřička Tomáš 50,24 A 77 Ústí n.L
59 70 Salkovič Tomáš 50,51 A 84 Březnice
60 32 Bílý Jakub 51,20 A 78 JEHUDA SK TJ
61 40 Křivda Filip 51,42 A 79 Plzeň
62 7 Jeníček Michal 52,38 A 84 Spartak Rožmitál
63 49 Šedivý Rastislav 53,44 A 72 Březnice
64 223 Schauzu Timo 53,48 A 89 NTV - SNR
65 230 Germer Marko 54,51 A 94 NTV - SNR
65 233 Schulz-Mullensief 54,51 A 95 NTV - SNR
67 47 Červenka Jakub 55,57 A 75 Spartak Hořovice
68 238 Schulz Philip 57,09 A 91 NTV - SNR
69 57 Pavrovský Tomáš 57,37 A 86 Příbram
70 58 Janota Martin 58,31 A 85 Příbram
71 226 Wustefeld Klaus 62,08 A 94 NTV - SNR
72 228 Keller David 62,09 A 94 NTV - SNR
73 232 Pyka Tim-Linus 65,38 A 93 NTV - SNR
73 229 Horns Maximilian 65,38 A 93 NTV - SNR
73 236 Brandes Felix 65,38 A 94 NTV - SNR
76 69 Salkovič Ladislav 74,32 A 84 Březnice
77 48 Mašek Petr DISKVAL. A 83 TTK SLAVIA VŠ
77 222 Lehman Joel DISKVAL. A 92 NTV - SNR
77 227 Carl Timo DISKVAL. A 94 NTV - SNR
Kategorie B - muži od 40 do 49 let:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 408 Dúbravčík Zdeněk 32,48 B 64 AC Mar.Lázně
2 403 Petronjuk Viktor 33,14 B 60 TJ ČZU Praha
3 405 Jansa Jiří 33,18 B 66 Sokol Písek
4 414 Popuška Josef 33,37 B 62 AC Kladno
5 404 Šroubek Vlastimil 34,08 B 61 SC MARATHON Plzeň
6 423 Švarc Petr 34,29 B 66 TRI KLUB Příbram
7 416 Koprnický Kamil 34,40 B 66 AC TRIAL
8 422 Fux Stanislav 34,54 B 58 LOKO Beroun
9 402 Raboch Ivan 35,01 B 66 MK Žebrák
10 424 Reitinger Petr 35,11 B 64 KTP Tábor
11 418 Škarda Milan 35,39 B 63 MC Srbice
12 412 Pavlica Petr 36,52 B 63 ŠSK Újezd nad Lesy
13 406 Rada Petr 37,10 B 64 AC OBORA PRAHA
14 420 Švirk Robert 37,23 B 65 YORK TEAM
15 407 Jindra David 37,29 B 60 AC OBORA PRAHA
16 417 Kocian Vít 38,01 B 61 Podbrdský SKI KLUB
17 415 Šika František 38,06 B 59 AC TRIAL Plzeň
18 410 Vlasák Petr 38,21 B 63 HO Př.Vědy Praha
19 425 Turek Jiří 39,20 B 62 MK Žebrák       
20 67 Štika František 40,22 B 62 Březnice
21 411 Holan Martin 41,11 B 63 TJ LIGA 100 Praha
22 419 Kříž Vladimír 42,13 B 58 Podbrdský SKI KLUB
23 409 Dvořák Ladislav 42,33 B 62 BKV OSTRAVA DUBINA
24 401 Houdek František 46,07 B 66 Spartak Rožmitál
25 421 Olbert Tomáš 46,52 B 64 TJ Oravská Lesná SR
26 413 Vosátka František 49,13 B 58 Praha
Kategorie C - muži od 50 do 59 let:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 509 Korytár Ján 35,26 C 52 AC FALCON Rokycany
2 506 Kovárník Stanislav 38,09 C 48 AC Obora Hvězda
3 505 Roubík František 39,36 C 56 Čerčany
4 504 Pour Svatopluk 40,56 C 52 Slavoj Obecnice
5 512 Westrmaier Jiří 41,02 C 53 SK Kolová
6 501 Gregor Antonín 41,07 C 52 Kaplice
7 514 Mucha Petr 42,43 C 47 Sokol Kobylisy
8 508 Navrátil Josef 45,43 C 49 SK Strančice
9 507 Kuncl Franta 46,13 C 50 SKI KLUB Příbram
10 513 Smrž Vlastimil 47,07 C 55 Příbram
11 533 Nohýnek Stanislav 48,25 C 55 Spartak Rožmitál
12 532 Zeithaml Ladislav 50,44 C 47 Spartak Rožmitál
13 510 Malý Jaroslav 54,23 C 51 SK Tochovice
14 511 Sedlák Boris 59,32 C 49 AVC Praha
15 503 Sládek Ladislav DISKVAL. C 49 Sokol Písek
Kategorie D - muži od 60 do 69 let:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 604 Hlusička Josef 42,49 D 38 LIGA 100 Praha
2 609 Janový Petr 43,49 D 45 AC TRIAL Plzeň
3 606 Svoboda Jan 44,15 D 43 SK Sporting Příbram
4 603 Putschogl Jaroslav 45,29 D 39 Sokol Písek
5 608 Hrstka Miroslav 46,02 D 46 TJ Sokol Jesenice
6 601 Holík Vlastimír 46,25 D 43 Liga100 Praha
7 610 Milfait Jiří 47,06 D 41 YORK TEAM
8 605 Fuchs Bedřich 50,41 D 44 TJ SOKOL Dobříš
9 602 Kněžourek Josef 57,30 D 39 MK Žebrák
10 611 Kolář Václav 57,43 D 40 AVC Praha
11 607 Skalička Jiří 60,56 D 42 Příbram
12 612 Domanský Ivo 77,13 D 38 AVC Praha
Kategorie E - muži 70 let a starší:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 702 Gaman Jaroslav 50,32 E 35 AVANTI Havířov
2 701 Mikoláš Václav 50,57 E 34 KČT Žatec
3 705 Matzner Karel 51,35 E 29 M-TEAM
4 703 Pacner Ivan 69,53 E 26 SABZO
5 704 Hladík Karel 75,15 E 25 Baník Příbram
Kategorie Z - ženy do 39 let:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 308 Radová Lenka 35,14 Z 79 AC Škoda Plzeň
2 301 Petronjuková Mirka 39,17 Z 87 AC Kovošrot Praha
3 304 Havlová Petra 39,45 Z 76 Praha
4 311 Rabasová Hana 40,21 Z 87 AC FALCON Rokycany
5 303 Grycová Petra 41,32 Z 87 AC Kovošrot Praha
6 317 Rejmonová Jana 46,31 Z 83 Žižkovský Tygři
7 316 Muziková Markéta 46,33 Z 82 MMM Březnice
8 225 Brathauer Constan 47,39 Z 92 NTV - SNR
9 309 Groulíková Markéta 48,35 Z 79 Plzeň
10 313 Matoušková Jana 52,02 Z 68 Příbram
11 305 Hájková Soňa 59,54 Z 69 Zvole
12 231 Pedersen Majlena 65,38 Z 95 NTV - SNR
12 235 Lohr Lisa 65,38 Z 92 NTV - SNR
Kategorie ZV - ženy 40 let a starší:
Poř. Číslo Jméno Čas Kat. RN Oddíl
1 314 Mališová Karla 41,16 ZV 60 USK Praha
2 318 Součková Helena 49,49 ZV 62 SK Tochovice
3 307 Šroubková Marta 50,27 ZV 61 SOKOL Plzeň
4 306 Ročňáková Miloslava 50,54 ZV 45 VŠSK Brandýs n.L.
5 312 Bartošová Dáša 53,58 ZV 58 Spartak Rožmitál
Celková účast: 155 závodníků. Počasí: 12oC - polojasno -  mírný západní vítr.  
   * * *
          Srdečně Vás zveme na 51. ročník silničního běhu na 10 km
                          ROŽMITÁL - BŘEZNICE
    který se bude konat o velikonoční neděli 8. 4. 2007 v 10,30 hodin.