Běh na Čerchov - Klenčí

Běh na Čerchov - Klenčí - 24.6.2006
Součástí: SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006
www.iscarex.cz
Junioři [9,8 km, 600 m převýšení] RN Čas Body
1 13 Šroubek Vlastimil AK Škoda Plzeň 92 0:50:47 35
2 15 Eisenreich Jan SC Plzeň 90 0:52:09 31
Muži A [9,8 km, 600 m převýšení]
1 1 Dúbravčík Zdeněk AC Slovan Mariánské Lázně 64 0:42:18 35
2 2 Frei Martin AK Kroměříž 86 0:42:45 35
3 5 Veber Tomáš AC Domažlice 74 0:45:13 31
4 6 Raým Aleš SC Plzeň 86 0:45:15 27
5 7 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 0:46:24 24
6 8 Holl Petr Tatran Chodov 68 0:46:32 22
7 9 Brunát Vlastimil Zbůch 71 0:46:48 20
8 12 Novák Jakub SCPL Plzeň 79 0:49:40 19
9 19 Strnad Karel Spartak Klenčí 77 0:54:46 18
10 28 Woog Roland Regensburg -D 68 0:58:21 -
Muži B [9,8 km, 600 m převýšení]
1 4 Šroubek Vlastimil SC Marathon Plzeň 61 0:44:38 31
2 10 Váchal Martin Tatran Chodov 64 0:47:20 27
3 11 Škarda Milan SK SOVE Plzeň 63 0:48:36 24
4 14 Karlík Michal Loko Trutnov 64 0:51:37 22
5 16 Kuželka Petr Sokol Postřekov 64 0:53:11 20
6 17 Polák Petr Sokol Postřekov 65 0:54:20 19
7 18 Meyer Henrik Regensburg -D 66 0:54:31 -
8 23 Korenyev Volodymyr ISCAREX Česká Třebová 59 0:55:44 -
9 30 Kubiska Miroslav Nemocnice Domažlice 62 0:59:13 18
10 31 Hojda Petr Spartak Klenčí 57 1:00:07 17
11 37 Žákovec Pavel Plzeň 66 1:06:35 16
12 44 Mašek Roman Novis/SNB Praha 61 1:14:05 15
Muži C [9,8 km, 600 m převýšení]
1 3 Smrčka Miloš BK Říčany 54 0:43:54 35
2 20 Fait Karel ACP Domažlice 50 0:55:01 31
3 21 Flegl Vlastimil Brtev 53 0:55:26 27
4 22 Kubíček Pavel Orel Žďár nad Sázavou 53 0:55:40 24
5 25 Černý Bohumil Duchek Team Hluboká 49 0:56:35 22
6 39 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 49 1:07:59 20
Muži D [9,8 km, 600 m převýšení]
1 24 Janový Petr AC Trial Plzeň 45 0:56:27 35
2 34 Pytelka Václav Plzeň 45 1:03:30 31
3 36 Holý Václav TJ Liga 100 Praha 41 1:05:05 27
4 38 Langmajer Jiří Opera Plzeň 46 1:07:38 24
5 40 Málek Zdeněk AVC Praha 43 1:08:17 22
6 41 Marz František Sokol Kout 43 1:09:21 20
Juniorky [9,8 km, 600 m převýšení]
1 29 Portyšová Lucie ISCAREX Česká Třebová 90 0:58:47 35
Ženy A [9,8 km, 600 m převýšení]
1 26 Fronková Vendula AC Domažlice 84 0:57:31 35
2 27 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 0:58:17 31
3 33 Forsterová Stanislava Kdyně 78 1:02:24 27
4 42 Popovová Martina SNB Praha 74 1:09:32 24
Ženy B [9,8 km, 600 m převýšení]
1 32 Martinová Eva TJ Sokol Valteřice 58 1:01:16 35
2 35 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 64 1:04:01 31
3 43 Šroubková Marta Sokol Plzeň 61 1:11:02 27
Ženy C [9,8 km, 600 m převýšení]
1 45 Vraštilová Miloslava Jilemnice 56 1:15:24 35