Maraton Kladno 9.9.2006
Pořadí St.č. Příjmení a jméno RN Klub Kat. Čas
1. 81 Orálek Daniel 1970 Moravská Slávia Brno A 2:34:34
2. 97 Idris Beshir Ervin 1967 Loko Beroun A 2:40:25
3. 39 Šroubek Vlastimil 1961 SC Marathon Plzeň B 2:41:33
4. 40 Kupidlovský Daniel 1976 Praha A 2:46:03
5. 20 Holický Milan 1965 Pardubice B 2:46:26
6. 72 Raboch Ivan 1966 MK Žebrák B 2:47:21
7. 27 Davies Gareth 1967 Liga 100 Praha A 2:49:25
8. 35 Kacíř Vlastimil 1979 Český Těšín A 2:50:27
9. 110 Pinkner Michal 1975 Maraton klub Kladno A 2:51:08
10. 65 Lambert Miloš 1969 Milovice A 2:51:27
11. 104 Hřích Jan 1973 A 2:51:39
12. 48 Smitka Ladislav 1952 KP BKÚ Mělník C 2:54:38
13. 71 Klika Antonín 1964 TJ Lokomotiva Beroun B 2:54:46
14. 3 Urbanec Vladimír 1958 Maraton klub Kladno B 2:56:14
15. 45 Flídr Jan 1957 Maraton klub Kladno B 2:57:38
16. 98 Kubále Josef 1972 Mladá Vožice A 2:59:07
17. 102 Vaněk Pavel 1964 TSK Praha B 2:59:38
18. 78 Kunčar David 1975 Praha 4 A 3:02:19
19. 105 Mikulášek Milan 1972 Desná A 3:03:07
20. 138 Bohdal Jaroslav 1976 Maraton klub Kladno A 3:04:17
21. 29 Ondruš Jan 1955 SK Týniště nad Orlicí C 3:04:33
22. 37 Repaň Pavel 1973 X-AIR Ostrava A 3:06:40
23. 129 Michalec Roman 1965 SP Čelakovice B 3:07:06
24. 106 Mikulášek Petr 1967 Desná A 3:07:53
25. 146 Hrdina Vilém 1956 HO Banka Praha C 3:08:17
26. 32 Mišák Milan 1963 Traged Team Brno B 3:09:17
27. 107 Sobotka František 1977 Praha 9 - Satalice A 3:09:49
28. 70 Zahradník Jan 1956 TJ Slavoj Čáslav C 3:10:06
29. 96 Přibil Miloš 1967 Spartak Sezimovo Ústí A 3:10:25
30. 19 Kociánová Jiřina 1981 Křenovice E 3:10:32
31. 9 Hons Václav 1954 Maraton klub Kladno C 3:10:47
32. 36 Tomeš Rostislav 1960 Traged team B 3:10:56
33. 14 Kolář Ivan 1963 České Budějovice B 3:12:26
34. 43 Kubr Václav 1955 Hvězda SKP Pardubice C 3:13:55
35. 128 Krameš Jaroslav 1974 Praha A 3:14:24
36. 50 Kmuníček Miloš 1961 Maraton klub Kladno B 3:14:49
37. 144 Michl Václav 1954 Kanoistika Poděbrady C 3:15:02
38. 51 Fátor Miloslav 1964 SKP Trutnov B 3:16:02
39. 84 Vakrčka Pavel 1964 Ústí nad Labem B 3:16:11
40. 59 Výtisk Alfons 1949 MK Seitl Ostrava C 3:16:40
41. 2 Straka Samuel 1958 illumiNITE B 3:16:49
42. 28 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice E 3:17:09
43. 68 Kučera Otakar 1945 Přeštice D 3:17:25
44. 131 Kosobud Martin 1968 Srubec A 3:18:37
45. 137 Holan Martin 1963 TJ Liga 100 Praha B 3:19:57
46. 111 Malina Libor 1970 Praha 9 A 3:20:32
47. 120 Gregoriades Zdeněk 1954 SK Meteor Kačerov C 3:22:20
48. 47 Thums Miroslav 1963 Traged team Chomutov B 3:22:05
49. 64 Jedličková Ivana 1972 Maraton klub Kladno E 3:22:08
50. 132 Šimek Miroslav 1966 Slavia ZFJC Č. Budějovice B 3:22:40
51. 117 Koupílek Jiří 1966 RC PIM Praha B 3:23:12
52. 90 Bresnen Igor 1975 VSS Steel Košice A 3:24:36
53. 73 Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem B 3:25:17
54. 124 Zavadil Petr 1972 Traged team A 3:25:36
55. 99 Syblík Petr 1968 Traged team Praha A 3:26:37
56. 21 Janů Marek 1976 Gymnázium Holice A 3:27:53
57. 112 Svoboda Petr 1960 MAXTRI Liberec B 3:29:07
58. 66 Nejedlý Petr 1974 Praha A 3:30:26
59. 85 Otava Miroslav 1962 Traged team B 3:30:34
60. 60 Pochobradský Pavel 1946 Hradec Králové D 3:31:07
61. 55 Wendrinski Jacek 1978 Showteam A 3:31:57
62. 42 Kubrová Dagmar 1963 Hvězda SKP Pardubice F 3:32:12
63. 139 Červík Petr 1969 Traged Team A 3:33:25
64. 80 Chmel Zdeněk 1962 RC PIM Praha B 3:33:54
65. 52 Černý Luděk 1978 AC Tepo Kladno A 3:34:42
66. 67 Voráček Karel 1963 Sokol Dolany B 3:34:46
67. 57 Vostrý Miroslav 1977 MK Žebrák A 3:34:48
68. 23 Hokeš Martin 1977 Praha A 3:34:49
69. 46 Tarant Josef 1965 Mariánské Lázně B 3:37:13
70. 53 Holý Petr 1973 Létající Elvisové A 3:37:37
71. 145 Slovák Pavel 1967 Česká spořitelna A 3:37:57
72. 135 Hýbl Bronislav 1961 Commerzbank Brno B 3:38:16
73. 91 Kokešová Iveta 1967 Maraton klub Kladno F 3:38:48
74. 49 Kožáni Pavel 1956 Česká Lípa C 3:38:55
75. 16 Simon Alexander 1947 DS Žilina C 3:39:06
76. 33 Kriško Miroslav 1957 Prievidza B 3:39:12
77. 100 Krč Štefan 1951 Traged team C 3:39:37
78. 113 Rygál Libor 1962 SK MAXTRI B 3:39:43
79. 114 Bříza Pavel 1974 Řevničov A 3:39:59
80. 75 Tudor Daniel 1973 Kadaň A 3:40:47
81. 26 Smutný Oldřich 1948 Mnichovo Hradiště C 3:41:20
82. 130 Vedral Břetislav 1943 Smržovka D 3:41:27
83. 93 Barák Kamil 1977 Kladno A 3:42:30
84. 15 Pártl Michal 1969 Praha 4 A 3:43:11
85. 140 Rataj Stanislav 1978 Kladno A 3:43:40
86. 127 Krejsa Václav 1952 Liga 100 Praha C 3:44:03
87. 118 Kubát Miloslav 1956 SK Slaný C 3:44:10
88. 34 Cintulová Svatoslava 1981 Železná Studnička E 3:45:29
89. 119 Král Petr 1964 TJ Jiskra Havl. Brod, OOB B 3:46:00
90. 62 Junga Stanislav 1971 Traged Team A 3:46:25
91. 115 Pela Zbyněk 1973 SKIPAX Kladno A 3:47:05
92. 1 Stratil Jaromír 1973 Mazáci Praha A 3:48:54
93. 121 Voštinka Jan 1970 Kladno A 3:51:35
94. 136 Bušta Štěpán 1974 Kladno A 3:51:52
95. 61 Diatka Vladimír 1967 Traged Team Brno A 3:52:03
96. 88 Matoušek Martin 1971 Slaný A 3:53:06
97. 54 Nebes Vojtěch 1977 Liga 100 Praha A 3:53:51
98. 8 Poslední Kamila 1974 Kostelec nad Černými lesy E 3:54:19
99. 69 Groh Stanislav 1946 AC Vrchlabí D 3:55:26
100. 4 Beránek Josef 1958 Maraton klub Kladno B 3:56:25
101. 10 Březina Jiří 1939 SK Přerov D 3:56:39
102. 79 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sázavou B 3:57:26
103. 83 Machálek Josef 1950 Vilémovice C 3:57:29
104. 133 Macek Pavel 1967 Siteza Znojmo A 3:58:44
105. 101 Koucký Pavel 1972 Traged Team A 4:00:00
106. 143 Večeřa František 1948 Jirkov C 4:01:25
107. 17 Oliva Jiří 1987 Slaný A 4:02:17
108. 92 Kokeš Miroslav 1955 Maraton klub Kladno C 4:02:34
109. 74 Maňas Martin 1974 Sokol Vracov A 4:02:38
110. 142 Špádová Eva 1973 Kladno E 4:04:17
111. 6 Potoček Josef 1955 Praha 3 C 4:04:49
112. 89 Wagner František 1970 A 4:05:29
113. 108 Kuptík Petr 1964 Praha 4 B 4:07:09
114. 95 Szabó Ludvík 1963 Praha 4 B 4:07:50
115. 134 Sýs Miroslav 1976 Kladno A 4:08:16
116. 31 Málek Zdeněk 1943 AVC Praha D 4:08:50
117. 30 Krumer Miroslav 1949 Maraton klub Ostrov C 4:09:15
118. 123 Zejda Ivo 1956 Moravská Slávia Brno C 4:09:26
119. 103 Fingerhut Jiří 1953 íMaraton klub Kladno C 4:12:31
120. 141 Vikukel Jaromír 1957 TJ Liga 100 Praha B 4:14:10
121. 147 Horáková Renata 1972 Sokol Maxičky E 4:14:30
122. 94 Pokorný Petr 1974 FK Novo Kladno A 4:14:37
123. 86 Cícha Martin 1973 Zlín - Malenovice A 4:15:02
124. 38 Kubát David 1979 Traged team A 4:16:34
125. 24 Kabel ík Jaroslav 1941 Slovácká Slávia Uh. Hrad. D 4:16:39
126. 13 Klail Vladimír 1954 MUS Most C 4:18:01
127. 122 Novák Petr 1970 TJ Sport Kladno A 4:19:03
128. 125 Kamenský Peter 1969 Meziboří A 4:19:20
129. 116 Růžková Lucie 1983 AC Tepo Kladno E 4:23:16
130. 12 Wohlrabová Jitka 1969 Šumperk F 4:23:20
131. 25 Trávníček Petr 1972 Traged Team Liberec A 4:23:38
132. 56 Oršový Zdeněk 1961 SBK Kyjov B 4:24:12
133. 87 Špička Jaroslav 1974 AC Tepo Kladno A 4:26:56
134. 41 Doudová Zdeňka 1967 Lužice F 4:34:53
135. 7 Běhounek Rostislav 1962 Traged team B 4:35:22
136. 76 Kaválek Daniel 1972 ACES Karlovy Vary A 4:37:36
137. 109 Mutinský Petr 1969 Praha A 4:40:31
138. 44 Maczo Andráš 1949 Budapest Club C 4:41:54
139. 63 Ryska Pavel 1944 Žatecká prádelna D 4:43:37
140. 11 Engliš Jiří 1938 CVK Opava D 4:44:28
141. 82 Machačka Pavel 1977 Hradec Králové A 4:44:53
142. 126 Pachman Otakar 1944 SABZO Praha D 4:54:14
5 Kopka Pavel 1975 Loko Trutnov A NF
18 Dvořák Richard 1981 SAMBAR Sport A NF
22 Procházková Pavlína 1964 Loko Beroun F NF
58 Rohlena Michal 1987 A NF