BĚLSKÁ PĚTKA - IX. ROČNÍK
OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU - 2007
Bělá nad Radbuzou dne 14. dubna 2007







VÝSLEDKOVÁ LISTINA






strana: 1
Kategorie: děti - hoši (roč. 98 - 00)

Délka tratě: 300 m





startovní čísla: bílá









Poř.

Ročník Start.

číslo Příjmení, jméno Oddíl nebo bydliště naroz. číslo Čas Pořadí
1 Hradecký Hynek Domažlice 1998 89 1:02 1
2 Burian Marek Sokol SG Plzeň 1998 6 1:02 2
3 Vondraš Pavel ZŠ Mrákov 1998 88 1:03 3
4 Novák Milan ZŠ Domažlice 1998 34 1:04 4
5 Černý Luboš ZŠ Bělá 1998 5 1:06 5
6 Svoboda Daniel ZŠ Bělá 1999 14 1:06 6
7 Kuželík Tomáš Sokol Kout 1998 59 1:08 7
8 Váchal Jiří Sokol Kout 1999 16 1:09 8
9 Bezděk Tomáš ZŠ Mrákov 1998 86 1:10 9
10 Bočan Jakub ZŠ Bělá 1998 48 1:10 10
11 Hoang Anh Quan Miloš ZŠ Bělá 1998 75 1:11 11
12 Ticháček Jiří ZŠ Mrákov 1999 84 1:15 12
13 Pham Robin ZŠ Bělá 2000 3 1:17 13
14 Nový Karel ZŠ Bělá 1999 79 1:19 14
15 Novák Martin ZŠ Bělá 1998 83 1:20 15
16 Anderle Jakub ZŠ Domažlice Komenského 2000 62 1:21 16
17 Bozděch Lukáš Sokol SG Plzeň Petřín 2000 37 1:21 17
18 Votava Ladislav ZŠ Bělá 1998 99 1:22 18
19 Fencl Jan Sokol SG Plzeň Petřín 1999 4 1:22 19
20 Chludil David ZŠ Bělá 1998 35 1:22 20
21 Sladký Jiří ZŠ Mrákov 2000 85 1:23 21
22 Puška Leon ZŠ Bělá 1998 8 1:23 22
23 Jermář Jan ZŠ Bělá 1999 92 1:24 23
24 Šamberger Martin TJ Klatovy 2000 43 1:25 24
25 Lejsek Pavel ZŠ Bělá 1998 40 1:25 25
BĚLSKÁ PĚTKA - IX. ROČNÍK
OBLASTNÍ MISTROVSTVÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU - 2007
Bělá nad Radbuzou dne 14. dubna 2007







VÝSLEDKOVÁ LISTINA






strana: 2
Kategorie: děti - hoši (roč. 98 - 00)

Délka tratě: 300 m





startovní čísla: bílá









Poř.

Ročník Start.

číslo naroz. číslo Čas Pořadí
26 Císler Martin ZŠ Mrákov 1999 87 1:29 26
27 Mrázek Tomáš Sokol SG Plzeň Petřín 1999 27 1:29 27
28 Novák Tomáš ZŠ Bělá 2000 98 1:29 28
29 Černý Martin ZŠ Bělá 2000 90 1:30 29
30 Hepner Dominik ZŠ Bělá 2000 91 1:30 30
31 Kindl Marek ZŠ Bělá 1999 93 1:34 31
32 Hausler Daniel ZŠ Bělá 1999 58 NP
33 Tran Viet Hung Tony ZŠ Bělá 1998 19 NP
34 Kuhn Pavel ZŠ Bělá 1999 95 NP
35 Lochner Michal ZŠ Bělá 1999 96 NP
36 Marz Dominik ZŠ Bělá 1999 97 NP
37 Puška Ivan ZŠ Bělá 1999 20 NP
38 Lichý Vojtěch Tatran Chodov 1999 82 NP
39 Náhlovský Jakub ZŠ Bělá 1999 26 NP
40 Vébr Václav ZŠ Bělá 2000 11 NP
41





42





43





44





45





46





47





48





49





50